AUTOR: Reed, Marietta
CIJENA: BESPLATNO

svi Reed, Marietta knjige koje čitate i preuzimate od nas

Opis:

Mnoge uzbudljive priče o ljudima koji nisu imali otkuda početi ali su ipak uspjeli; o onima koji su se usudili snivati o velikim stvarima i to i ostvarili – čine podlogu iz koje autor crpi dokaze i objašnjava svoju ideju: Nije bitno ono što se događa, već je bitan način na koji reagiramo na to što se dogodilo. U tome leži sva razlika između pobjednika i gubitnika, između uspješnih i neuspješnih, jer uspješni su spremni platiti cijenu i učiniti sve potrebno da bi uspjeli u ostvarivanju svojih ciljeva.

...enu stadiona Rođeni između Veleža i Budućnosti je igran po izuzetno lijepom i sunčanom vremenu ... Horoskop za rođene 23. juna - Net.hr ... . Zavšeno je 1:0 za doma... sportsport.ba. Ove sezone: 23 nastupa i jedan gol, onaj AZ Alkmaaru u sudačkoj nadoknadi za europsku pobjedu i vulkan riječke radosti na Rujevici. Na koju u subotu dolazi Hajduk. A Rijeka je: umor i četiri utakmice bez pobjede. Kriza. - Nije ni čudo da smo ušli u lošije razdoblje u ovoj ludoj sezoni, bez ... Veliki mostarski derbi između Veleža i Zrinjskog u 13. kolu Premijer lige BiH završen je pob ... Rođeni za pobjedu knjiga autora Reed, Marietta, Timberlake ... ... ... Veliki mostarski derbi između Veleža i Zrinjskog u 13. kolu Premijer lige BiH završen je pobjedom Rođenih od 1:0. Rođeni su izjednačili pet minuta prije kraja poluvremena, kada je Kozića savladao Cvijanović. Asistirao je Brandao. Drugo poluvrijeme Velež je krenuo ofanzivno i već nakon pet minuta okrenuo potpuno rezultat. Vehabović je fantastično proigrao Zeljkovića, koji pogađa za, ispostavilo se konačnih, 2:1. Iako se utakmica igrala pred praznim tribinama zbog već svima poznatog razloga (Covid-19), naši Rođeni su za utakmicu kupili čak 4.128 karata, te na taj način pružili podršku i dali veliki motiv igračima da pruže svoj maksimum, te ovu pobjedu poklone upravo njima....