AUTOR: Pavičić, Jurica
CIJENA: BESPLATNO

svi Pavičić, Jurica knjige koje čitate i preuzimate od nas

Opis:

Pripovjedajući o onima koji žive za nogomet i onima koji žive od nogometa, Jurica Pavičić je u svom trećem trileru spojio one koje obično razdvaja stadionska ograda.U “Minuti 88” nije riječ samo o nogometnoj igri, njenoj mitologiji i strasti, već i njenom prljavom naličju (prevarama, ucjenama, sportskim kladionicama itd) razobličenom na kraju u iznimno zanimljivom kriminalističkom raspletu.

...ghty Minutes, 88 хвилин, 88, 88: 88 Minutes ... Minuta 88, Jurica Pavičić - nabava.net ... . He has 88 minutes to solve a murder. His own. Najveći izbor, najbolje iskustvo kupovine ... Komentari na: Minuta 88 Momčad Atletica tek je u 80. minuti uputila prvi udarac u okvir gola Vlašić je igrao do 88. minute. Tottenham se mučio protiv trećeligaša Morecambea na domaćem terenu. Pobijedio je 3-1 iako su gosti vodili pogotkom O'Connora i Tottenham je imao zaostatak sve do 74. minute kada je izjednačio Winks. Do 85. minute ... 88 minuta (88 Minutes, 2007) - Film - MojTV.hr ... . minute kada je izjednačio Winks. Do 85. minute rezultat je bio 1-1, a onda su utakmicu prelomili Lucas Moura i Kane golovima za 3-1. Ovo sam prvi put probala u Egipatskom beduinskom selu. Moram priznati da sam guštala u svakom zalogaju poslužene večere. Ove pogačice su fantastične. Poslužu......